ADVENTNÍ TVOŘENÍ S MEDITACEMI

Ráda bych Vás pozvala na tvořivý relaxačně – meditační víkend ADVENTNÍ TVOŘENÍ S MEDITACEMI, který pořádáme na Hezké chalupě společně s Helenou Puchnarovou – úžasnou výtvarnicí, šperkařkou, lektorkou výtvarných workshopů v termínu 19. – 21.11.2021.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Pojďte si odpočinout a dovolte si zpomalit v souladu s přírodou. Listopadem začíná temnější část roku, která nás přirozeně vede ke zklidnění a odpočinku. Naši předkové považovali první tři listopadové týdny za magické, rituálně se zbavovali všeho, co jim už v životě nesloužilo. Pro nás podobnou očistu mohou představovat právě meditace.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem a meditací tělo a podpoříme svoji chuť ke kreativitě! Kromě již tradiční výroby adventních věnců se naučíme drátovat a vyrobíme si různé ozdoby a dekorační předměty z drátu. Podzimní přírodu si užijeme při návštěvě krásného energetického místa v okolí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • termín: 19. – 21.11.2021
  • příjezd v pátek v 15:00 – 18:00, začátek programu v 18:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
  • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
  • náplň kurzu: adventní věnce, drátování, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí
  • počet účastníků: skupinka max 8 žen (zbývá 5 volných míst)
  • cena3600,-  při včasné platbě do 30.9.2021 poté cena 3 900,- Kč
  • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (domácí vegetariánská strava)
  • s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, legíny), „pracovní“ oblečení na tvoření, oblázky na drátování, případně nádobku, kterou byste si chtěly odrátovat (k dispozici budeme mít skleničky), přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí nové stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, meditaci, chutné a vyvážené stravě.

Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit. Vyrobíme si adventní věnce a naučíme se drátovat, pomocí této techniky si vyrobíme drátěné ozdoby a dekorační předměty.

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

VÍKENDEM VÁS BUDOU PROVÁZET:

Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.

Kreativní část víkendu povede Helena Puchnarová – skvělá výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.

Přihlásit se můžete zde: