VŠECHNY BARVY PODZIMU

Ráda bych Vás pozvala na tvořivý relaxačně – meditační víkend VŠECHNY BARVY PODZIMU plný malování, tvoření a meditací, který pořádáme na Hezké chalupě společně s renesanční Katkou Janovskou – skvělou malířkou – její obrázky zdobí obě Hezké chalupy, fotografkou i hudebnicí v termínu 15. – 17.10.2021. Můžete se těšit i na skvělou kuchyni milovníka dobrého jídla a nadšeného kuchaře Pavla Ešky.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Pojďte si odpočinout a dovolte si zpomalit v souladu s přírodou. Po podzimní rovnodennosti přibývá tmy, dny se krátí, noci prodlužují, a my vstupujeme do temnější poloviny roku. Místo ven obracíme svou pozornost dovnitř sebe. Nastává čas snění a odpočinku. Pojďme se společně vydat do snové krajiny při malování a meditacích.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem tělo, meditací zklidníme mysl a podpoříme svoji chuť ke kreativitě! Vyzkoušíme si různé výtvarné techniky. Užijeme si podzimní přírodu při návštěvě krásného energetického místa v okolí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • termín: 15. – 17.10.2021
  • příjezd v pátek v 15:00 – 18:00, začátek programu v 18:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
  • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy),Hezká chalupa 2
  • náplň kurzu: tvoření a malování, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí
  • počet účastníků: skupinka max 8 žen (zbývá 5 volných míst)
  • cena3900,-  
  • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (vegetariánská strava, inspirace přírodními zdroji)
  • s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, legíny), „pracovní“ oblečení na tvoření, přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí nové stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, malování, meditaci, chutné a vyvážené stravě.

Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizaci mysli, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit. Vyzkoušíme si vazbu ze suchých květin, z výtvarných technik si zažijeme kreslení pastelkami, uhlem, suchým pastelem a akvarelovou malbu.

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

VÍKENDEM VÁS BUDOU PROVÁZET:

Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.

Kreativní část víkendu povede renesanční Katka Janovská – skvělá malířka, fotografka a hudebnice.

Vařit pro nás bude Pavel Eška – milovník dobrého jídla a nadšený kuchař.

Přihlásit se můžete zde: