PODZIMNÍ MEDITACE SE ZENTANGLEM

Ráda bych Vás pozvala na tvořivý relaxačně – meditační víkend PODZIMNÍ MEDITACE SE ZENTANGLEM plný malování a meditací, který pořádáme na Hezké chalupě společně s renesanční Katkou Janovskou – skvělou malířkou – její obrázky zdobí obě Hezké chalupy, fotografkou i hudebnicí v termínu 14.-16.10.2022. Můžete se těšit na skvělou domácí kuchyni.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, malováním a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Pojďte si odpočinout a dovolte si zpomalit v souladu s přírodou. Po podzimní rovnodennosti přibývá tmy, dny se krátí, noci prodlužují, a my vstupujeme do temnější poloviny roku. Místo ven obracíme svou pozornost dovnitř sebe. Nastává čas snění a odpočinku. Pojďme se společně vydat do snové krajiny při malování a meditacích.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem tělo, meditací zklidníme mysl a podpoříme svoji chuť ke kreativitě! Vyzkoušíme si výtvarnou techniku Zentangle. Užijeme si podzimní přírodu při návštěvě krásného energetického místa v okolí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:
termín: 14.-16.10.2022
příjezd v pátek v 15:00 – 18:00, začátek programu v 18:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
náplň kurzu: malování technikou Zentangle, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí
počet účastníků: skupinka max 8 žen
cena: 4400.- Kč
v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (vegetariánská strava, inspirace přírodními zdroji)
s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, legíny), „pracovní“ oblečení na tvoření, přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě.

PROGRAM:
Tři dny v krásné přírodě v zázemí nové stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – malování, meditaci, chutné a vyvážené stravě.

Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, jednou ze základních devíti aktivních meditací Mohendžodáro, které jsou zaměřené na potřeby ženy a které vedou k uvolnění a ozdravení těla a harmonizaci mysli. V tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit.

Vyzkoušíme si malování technikou Zentangle – relaxační kresba spojující v sobě umělecké dílo a relaxační prvky jako je uvolnění, uklidnění, zlepšení nálady. Kresbu Zentangle zvládne každý, není třeba zvláštního výtvarného nadání. Osvojíme si základní tvary Zentangle, vytvoříme vlastní obrázky s využitím této techniky a nakonec si vyrobíme zendalu.

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

VÍKENDEM VÁS BUDOU PROVÁZET:
Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.
Kreativní část víkendu povede renesanční Katka Janovská – skvělá malířka, fotografka a hudebnice.
Výborné vegetariánské menu pro vás připraví Anička Štěbetáková s malou pomocí Šárky Nejedlíkové se snídaněmi.Přihlásit se můžete zde: