SLUNOVRATOVÉ HRÁTKY S HEDVÁBÍM

Ráda bych Vás pozvala na tvořivý relaxačně – meditační víkend SLUNOVRATOVÉ HRÁTKY S HEDVÁBÍM plný malování, tvoření a meditací, který pořádáme na Hezké chalupě společně s Helenou Puchnarovou – úžasnou výtvarnicí, šperkařkou, lektorkou výtvarných workshopů v termínu 19. – 21.6.2020. Zároveň se můžete těšit na skvělou domácí kuchyni Aničky Štěbetákové.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Nechte se unést hedvábnou vlnou Slunovratu, která ve své plné tvůrčí síle ukáže slunnou tvář tohoto krásného svátku. Spolu s touto energií necháme do sebe vstoupit hřejivé paprsky nadcházejícího léta, které nás bude hýčkat ve své vlídné náruči v nádherném prostředí jihočeské krajiny, kde k nebi je blíž a léto je zde cítit v každém nádechu.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • termín: 19.-21.6.2020
  • příjezd v pátek v 15:00 – 17:00, začátek programu v 17:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd mezi 14. a 15. hodinou
  • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy),Hezká chalupa
  • náplň kurzu: tvoření, malování a meditace Mohendžodáro
  • počet účastníků: skupina 7 žen, vhodné od 18 let
  • cena3600,- při včasné platbě do 31.5.2020, poté cena 3 900,- Kč
  • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (vegetariánská strava, inspirace přírodními zdroji)
  • s sebou: podložka na cvičení, slabá deka na přikrytí při relaxaci, přezůvky.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, malování, meditaci, chutné a vyvážené stravě. Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit. Nočním ohněm oslavíme život se všemi jeho krásami a barvami. Z výtvarných technik si zažijeme různé techniky práce s hedvábím – malba na hedvábí, výroba šperků a doplňků a další. Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Otevřeme se začínajícímu létu a připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

Kdo vás bude víkendem provázet:

Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.

Kreativní část víkendu, kurz s hedvábím povede Helena Puchnarová – skvělá výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.

Vařit pro nás bude Anna Štěbetáková – přírodní žena, která miluje vaření
Vracím se ráda k původnímu stylu života a k jednoduchým věcem, které skvěle fungují a úžasně chutnají. Ctím přírodu a její zákonitosti, snažím se svým životem přispět aspoň kousíčkem k její ochraně a rovnováze.

Přihlásit se můžete zde: