VYTVOŘ SI SVŮJ SVĚT

Ráda bych Vás pozvala na tvořivý relaxačně – meditační víkend
VYTVOŘ SI SVŮJ SVĚT – Mixed Media neboli kombinované techniky, plný tvoření – vytvoříme obrazy nebo dekorační předměty pomocí barev, strukturovacích past, odlitků, inkoustů a dalších a meditací, který pořádáme na Hezké chalupě společně s Helenou Puchnarovou – výtvarnicí, šperkařkou a lektorkou výtvarných workshopů v termínu 3.-5.11.2023. Meditacemi vás bude provázet Šárka Nejedlíková a opět se můžete těšit i na skvělou domácí kuchyni Vlasty Nešvarové.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Pojďte si odpočinout a dovolte si zpomalit v souladu s přírodou. Listopadem začíná temnější část roku, která nás přirozeně vede ke zklidnění a odpočinku. Naši předkové považovali první tři listopadové týdny za magické, rituálně se zbavovali všeho, co jim už v životě nesloužilo. Pro nás podobnou očistu mohou představovat právě meditace.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem a meditací tělo a podpoříme svoji chuť ke kreativitě! Vyzkoušíme si Mixed Media neboli kombinované techniky. Užijeme si podzimní přírodu při návštěvě krásného energetického místa v okolí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

 • termín: 3.-5.11.2023
 • příjezd v pátek v 15:00 – 17:00, začátek programu v 17:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
 • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
 • náplň kurzu: kombinované techniky / mixed media, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí
 • počet účastníků: skupinka max. 8 žen
 • cena4 200,-  při včasné platbě do 3.10.2023 poté cena 4 700,- Kč
 • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (vegetariánská strava, inspirace přírodními zdroji)
 • s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, leginy), „pracovní“ oblečení na tvoření, přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě. Můžete si s sebou přinést, ale není to nutné, veškerý materiál bude k dispozici, zbytky krajek, šňůrek, nepoužívané klíče, rozbité šperky, korálky… anebo třeba vázičku nebo květináček na dotvoření.

  PROGRAM:

  Tři dny v krásné přírodě v zázemí stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, malování, meditaci, chutné a vyvážené stravě. Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit. Z výtvarných technik si zažijeme Mixed Media neboli kombinované techniky. Co se pod tímto názvem skrývá? Velmi kreativní technika kde se může vše – naučíme se pracovat s barvami, inkousty, strukturovacími pastami, odlitky, šablonami, patinami, korálky, rýžovým papírem…

  Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

  Kdo vás bude víkendem provázet:

  Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.

  Kreativní část víkendu, kombinované techniky / mixed media povede Helena Puchnarová – výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.

  Výborné vegetariánské obědy a večeře pro vás připraví Vlasta Nešvarová a snídaně Šárka Nejedlíková.

  Přihlásit se můžete zde:

  <>