ANDĚLSKÉ ADVENTNÍ TVOŘENÍ

Ráda bych Vás pozvala na tvořivý relaxačně – meditační víkend

ANDĚLSKÉ ADVENTNÍ TVOŘENÍ

plný tvoření – již tradičně si vyrobíme adventní věnce, a pomocí techniky Macramé si vyrobíme anděla a další vánoční dekorace, sobotní výlet spojíme s návštěvou Mařížské keramiky, a kdo bude chtít bude si moci namalovat hrneček, případně jiný předmět
a meditací – aktivních meditací Mohendžodáro, které jsou vhodné i pro všechny ženy, včetně úplných začátečnic v oblasti meditací.

Víkend pořádáme na Hezké chalupě společně s Helenou Puchnarovou – výtvarnicí, šperkařkou a lektorkou výtvarných workshopů v termínu 24.-26.11.2023. Meditacemi vás provede Šárka Nejedlíková a opět se můžete těšit i na skvělou domácí kuchyni Vlasty Nešvarové.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Listopadem začíná temnější část roku, která nás přirozeně vede ke zklidnění a odpočinku.
Přijměte naše pozvání do krajiny, kterou v podzimní dny zahaluje tajemná mlha a ukrývá nádherná tajemství. Listopadem začíná temnější část roku, která nás přirozeně vede ke zklidnění a odpočinku. Dopřejte si čas pro sebe a rozsviťte ve vaší duši světlo a staňte se majákem v této roční době, který svým paprskem pronikne tajemnou mlhou a prozáří krajinu vašeho srdce. V tomto téměř adventním čase vzpomeňme na své kořeny a předky, kteří kráčí spolu s námi a dávají nám sílu žít. Vzdejme hold jejich moudrosti a s pokorou kráčejme v jejich šlépějích.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem a meditací tělo a podpoříme svoji chuť ke kreativitě! Užijeme si podzimní přírodu při návštěvě krásného energetického místa v okolí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • termín: 24.-26.11.2023
  • příjezd v pátek v 15:00 – 17:00, začátek programu v 17:30; ukončení programu v neděli ve 13.00 obědem, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
  • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
  • náplň kurzu: výroba adventních věnců, anděl a další vánoční dekorace technikou Macramé, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí, tentokrát spojený s návštěvou Mařížské keramiky (kdo bude chtít, může si vyrobit hrneček nebo jiný předmět – není zahrnuto v ceně)
  • počet účastníků: skupinka max. 8 žen
  • cena4 200,-  při včasné platbě do 24.10.2023 poté cena 4 700,- Kč
  • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (vegetariánská strava, inspirace přírodními zdroji)
  • s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, leginy), „pracovní“ oblečení na tvoření, přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, malování, meditaci, chutné a vyvážené stravě. Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit.
Již tradičně si vyrobíme adventní věnce a z výtvarných technik si tentokrát vyzkoušíme techniku Macramé neboli drhání, při které se ze šňůry splétají uzly bez pomocí jehlic a háčků a vyrobíme si anděla a další vánoční dekorace.
Při sobotním výletu navštívíme i Mařížskou keramiku, kde si budeme moci vlastnoručně namalovat hrneček nebo jiný předmět (není zahrnuto v ceně).

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

Kdo vás bude víkendem provázet:

Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.

Kreativní část víkendu, Macramé/drhání a výrobu adventních věnců, povede Helena Puchnarová – výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.

Výborné vegetariánské obědy a večeře pro vás připraví Vlasta Nešvarová a snídaně Šárka Nejedlíková.

Přihlásit se můžete zde:

<>