VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

Ráda bych Vás pozvala na náš letos první relaxační tvořivě – meditační víkend

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

kdy se připravíme na svátky jara vlastnoručně vyrobenými velikonočních dekoracemi a odpočineme si a současně i dobijeme energii při aktivních meditacích Mohendžodáro, které jsou vhodné pro všechny ženy, jak pro pokročilé, tak i pro úplné začátečnice v oblasti meditací.

Víkend pořádáme na Hezké chalupě společně s Helenou Puchnarovou – výtvarnicí, šperkařkou a zkušenou lektorkou výtvarných workshopů v termínu 15. – 17.3.2024. Meditacemi vás provede Šárka Nejedlíková a opět se můžete těšit i na skvělou domácí kuchyni Vlasty Nešvarové.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Setkáme se v období před jarní rovnodenností, v období, kdy se příroda probouzí a rozkvétá a dny se prodlužují. Je to čas znovuzrození, oslav, tance, lehkosti… Pojďme se společně nabít nádhernou jarní energií, protančeme se při meditaci k lehkosti tvoření a nechme rozkvést naši kreativitu. Jarní energii načerpáme i při návštěvě vybraného energetického místa v okolí.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem a meditací tělo a podpoříme svoji chuť ke kreativitě!

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • termín: 15. – 17.3.2024
  • příjezd v pátek v 15:00 – 18:00, začátek programu v 18:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
  • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
  • náplň kurzu: výroba velikonočních dekorací – stojánek na vajíčko, zápichy do osení, jarní věnec a naučíme se zdobit kraslice voskem, meditace Mohendžodáro, program bude připravený pro začátečnice i pokročilé. V sobotu výlet na zajímavé místo v okolí.
  • počet účastníků: skupinka max 8 žen
  • cena4 200,-  při včasné platbě do 15.2.2024 poté cena 4 700,- Kč
  • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (domácí vegetariánská strava)
  • s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, legíny), „pracovní“ oblečení na tvoření, přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě. Můžete si s sebou přinést vyfouknutá vajíčka, voskovky, stužky a mašle, ale není to nutné, veškerý materiál bude k dispozici.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí nové stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, meditaci, chutné a vyvážené stravě.

Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit.

Vyrobíme si velikonoční dekorace – stojánek na vajíčko, zápichy do osení, jarní věnec a naučíme se zdobit kraslice voskem. Během vyrábění krásně zklidníte tělo i mysl, vyčistíte hlavu a odpočinete si. 

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

VÍKENDEM VÁS BUDOU PROVÁZET:

Meditacemi a blízkým okolím – Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.
Kreativní částí víkendu – Helena Puchnarová – skvělá výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.
Výborné vegetariánské obědy a večeře pro vás připraví Vlasta Nešvarová a snídaně Šárka Nejedlíková.

Přihlásit se můžete zde: