POLAPTE SVÉ SNY…

… vlastnoručně vyrobeným lapačem snů.

Ráda bych Vás pozvala na náš již tradiční adventní tvořivě – meditační víkend, který pořádáme na Hezké chalupě 11. – 13.11.2022. Tvořivou část víkendu povede Helena Puchnarová – úžasná výtvarnice, šperkařka a lektorkou výtvarných workshopů, se kterou si tentokrát vyrobíme lapač snů a již tradičně i adventní věnec. Meditacemi vás bude provázet Šárka Nejedlíková a opět se můžete těšit na skvělou domácí kuchyni Aničky Štěbetákové.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Pojďte si odpočinout a dovolte si zpomalit v souladu s přírodou. Listopadem začíná temnější část roku, která nás přirozeně vede ke zklidnění a odpočinku. Naši předkové považovali první tři listopadové týdny za magické, rituálně se zbavovali všeho, co jim už v životě nesloužilo. Pro nás podobnou očistu mohou představovat právě meditace.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem a meditací tělo a podpoříme svoji chuť ke kreativitě a budeme tvořit… Podzimní přírodu si užijeme při návštěvě krásného energetického místa v okolí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

 • termín: 11. – 13.11.2022
 • příjezd v pátek v 15:00 – 18:00, začátek programu v 18:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
 • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
 • náplň kurzu: výroba adventních věnců a lapačů snů, drátování, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí
 • počet účastníků: skupinka max 8 žen
 • cena3 900,-  při včasné platbě do 11.10.2022, poté cena 4 400,- Kč
 • v ceně je zahrnuto: ubytování, kreativní pomůcky a plná penze (domácí vegetariánská strava)
 • s sebou:
  – přezůvky;
  – pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, legíny);
  – „pracovní“ oblečení na tvoření, pokud máte zbytky stuh, provázků, mašlí, přírodnin, které byste chtěly při tvoření použít, můžete si je vzít s sebou, ale určitě nemusíte, veškerý materiál na tvoření bude zajištěný;
  – oblečení a obuv na procházku v přírodě.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí nové stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, meditaci, chutné a vyvážené stravě.

Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit. Vyrobíme si adventní věnce a lapače snů.

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.VÍKENDEM VÁS BUDOU PROVÁZET:

Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.

Kreativní část víkendu povede Helena Puchnarová – skvělá výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.

Přihlásit se můžete zde: