TEČKOVANÉ MANDALY

Ráda bych Vás pozvala na náš tvořivý relaxačně – meditační víkend TEČKOVÁNÉ MANDALY, který pořádáme na Hezké chalupě společně s Helenou Puchnarovou – úžasnou výtvarnicí, šperkařkou, lektorkou výtvarných workshopů v termínu 24.-26.3.2023. A opět se můžete těšit na skvělou domácí kuchyni.

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací, radostným tvořením a opečovávané jídlem připraveným s láskou.

Setkáme se v období jarní rovnodennosti, v období, kdy se příroda probouzí a rozkvétá a dny se prodlužují. Je to čas znovuzrození, oslav, tance, lehkosti… Pojďme se společně nabít nádhernou jarní energií, protančeme se při meditaci k lehkosti tvoření a nechme rozkvést naše krásně barevné tečkované mandaly. Jarní energii načerpáme i při návštěvě vybraného energetického místa v okolí.

Odpočineme si, načerpáme sílu, protáhneme jemně ženským tancem a meditací tělo a podpoříme svoji chuť ke kreativitě!

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • termín: 24. – 26.3.2023
  • příjezd v pátek v 15:00 – 18:00, začátek programu v 18:30; ukončení programu v neděli ve 13.00, odjezd po obědě mezi 14. a 15. hodinou
  • místoStrmilov u Jindřichova Hradce (Jižní Čechy), Hezká chalupa 2
  • náplň kurzu: malování technikou „dotpainting“, program bude připravený pro začátečnice i pokročilé, meditace Mohendžodáro, v sobotu výlet na zajímavé místo v okolí
  • počet účastníků: skupinka max 8 žen
  • cena4 000,-  při včasné platbě do 24.2.2023 poté cena 4 500,- Kč
  • v ceně je zahrnuto: ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze (domácí vegetariánská strava)
  • s sebou: pohodlné oblečení na meditace (dlouhá sukně, legíny), „pracovní“ oblečení na tvoření, kružítko, pravítko, případně předmět, který byste si chtěly tečkováním zkrášlit; přezůvky, oblečení a obuv na procházku v přírodě.

PROGRAM:

Tři dny v krásné přírodě v zázemí nové stylově zařízené jihočeské chaloupky na okraji obce Strmilov u Jindřichova Hradce jemně v souladu s našimi potřebami podpoříme chuť k přirozenému a spontánnímu tvoření ve všech směrech – tvoření, meditaci, chutné a vyvážené stravě.

Každý den přivítáme meditací Mohendžodáro, která vede k uvolnění a ozdravení těla a harmonizování psychické zátěže, a v tichu večera necháme meditací vše, co jsme při denní kreativní náplni zažily, usadit.

Vyzkoušíme si malování technikou „dotpainting“, která vychází z původního umění obyvatel Austrálie Aboriginců. Naučíme se z teček vytvářet tečkované mandaly neboli Tečkandaly, vyzkoušíme si malování na různé materiály, různé vzory i barvy. Postupně vytvoříme obraz přesně podle své nálady a naladění. Během této techniky krásně zklidníte tělo a mysl, vyčistíte hlavu a odpočinete si. 

Naše srdce se během těchto tří dnů zaplní láskou, sebevědomím a živostí! Připomene si, co je v nás přítomné v každém okamžiku, jen jsme na to možná v čase povinností a stresu pozapomněly.

VÍKENDEM VÁS BUDOU PROVÁZET:

Meditacemi a blízkým okolím vás bude provázet Šárka Nejedlíková – mentorka ženských meditací Mohendžodáro, koučka pro životní rovnováhu a sebevědomí, majitelka Hezké chalupy.
Kreativní část víkendu povede Helena Puchnarová – skvělá výtvarnice, šperkařka, lektorka výtvarných workshopů.
Výborné vegetariánské obědy a večeře pro vás připraví Vlasta Nešvarová a snídaně Šárka Nejedlíková.

Přihlásit se můžete zde: